محصولات به بان شیمی

انواع مایع و ژل ضد عفونی کننده دست در بیمارستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع ضد عفونی کننده دستضد عفونی کننده های مایع دستضد عفونی کننده های ژل دستفروش ضد عفونی کننده دست در بیمارستان
ضد عفونی کننده دست در بیمارستان

انواع مایع و ژل ضد عفونی کننده دست در بیمارستان ها و مراکز درمانی توسط پزشکان، پرستاران و پرسنل مورد استفاده قرار گرفته تا عوامل میکروبی سلامتی آن ها را تهیه نکند.

امروزه انواع مختلفی از مواد ضد عفونی کننده در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به انواع مایع و ژل ضد عفونی کننده اشاره کرد که استفاده از آن ها برای امور مختلف در بیمارستان الزامی است.

انواع ضد عفونی کننده دست

دست ها به عنوان یکی از مهم ترین اعضای بدن محسوب شده و دلیل آن نیز انجام بسیاری از امور پزشکی با استفاده از آن ها می باشد.
برای آن که هیچ خطری سلامتی دست ها را در بیمارستان ها و مراکز درمانی تهدید نکند لازم است پزشکان و پرستاران از انواع ضد عفونی کننده استفاده نمایند که تمامی عوامل تهدید کننده میکروبی و ویروسی را از بین ببرند.
برای انجام امور مختلف پزشکی از مدل های خاصی از مواد ضد عفونی کننده دست استفاده می نمایند که هر کدام ویژگی ها و خصوصیاتی دارند.
به طور مثال برای انجام عمل جراحی از ضد عفونی کننده دست بیمارستان سپتی اسکراب استفاده می نمایند که به دلیل ترکیباتی نظیر کلرهگزیدین دی گلوکونات تمامی میکروارگانیسم های مولد عفونی را از بین می برد.

انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان باید کاملا براساس استاندارد های سازمان بهداشت و درمان تولید شده باشد و هیچ گونه مواد سمی نداشته باشد.

انواع ضد عفونی کننده دست

ضد عفونی کننده های مایع دست

معالجه بیماران و انجام امور مختلف پزشکی همواره خطرات بسیار زیادی داشته که یکی از مهم ترین آن ها امکان آلوده شدن دست ها به عوامل میکروبی، ویروسی و قارچی می باشد.
زمانی که سلامتی پزشکان و پرسنل به خطر افتد مشکلات بسیار زیادی برای سلامتی آن ها به وجود خواهد آمد که برخی از این مشکلات گاها جبران ناپذیر خواهند بود.

بنابراین استفاده از ضد عفونی کننده های مایع دست برای پزشکان و پرستاران امری حیاتی و الزامی است و تمامی کارشناسان و محققان نیز استفاده از آن ها را توصیه می نمایند.
در سال های اخیر وجود انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان ها کاملا الزامی شده و از مهم ترین انواع آن ها نیز می توان به ضد عفونی کننده های مایع و ضد عفونی کننده های ژل مانند اشاره کرد.
ضد عفونی کننده دست در بیماستان ها برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و لازم است پزشکان و پرستاران متناسب با امور تخصصی اقدام به خرید ضد عفونی کننده نمایند.

در سال های اخیر وجود انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان ها کاملا الزامی شده و از مهم ترین انواع آن ها نیز می توان به ضد عفونی کننده های مایع و ضد عفونی کننده های ژل مانند اشاره کرد.

ضد عفونی کننده های مایع دست

ضد عفونی کننده های ژل دست

یکی دیگر از انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان ها، ژل های ضد عفونی کننده می باشند که در سال های اخیر مدل های مختلفی از آن توسط کمپانی های بزرگ تولید شده است.
کمپانی های خارجی و ایرانی متعددی در زمینه تولید ژل های ضد عفونی کننده فعالیت دارند که محصولات آن ها در اکثر داروخانه ها و همچنین مراکز عرضه تجهیزات پزشکی به فروش می رسد.

سپتی ژل یکی از مهم ترین انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان محسوب شده که حاوی ترکیباتی نظیر ایزوپروپانول و اتانول است و فروش بالایی نیز در بازار دارد.
این ضد عفونی کننده به هیچ وجه به پوست های حساس آسیب نرسانده و علاوه بر آن یک محافظ بسیار قدرتمند و بسیار قوی برای دست می باشد.
ضد عفونی کننده های ژل دست در حجم های مختلف تولید و عرضه شده و برای مصارف متعددی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

سپتی ژل یکی از مهم ترین انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان محسوب شده که حاوی ترکیباتی نظیر ایزوپروپانول و اتانول است و فروش بالایی نیز در بازار دارد.

ضد عفونی کننده های ژل دست

فروش ضد عفونی کننده دست در بیمارستان

کمپانی به بان شیمی یکی از معتبرترین و بزرگترین کمپانی های تولید کننده ضد عفونی کننده دست در بیمارستان محسوب شده که محصولاتی مرغوب و باکیفیت را با مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می کند.
این شرکت در سال های اخیر همواره در تلاش بوده تا محصولاتی باکیفیت تر و با تاثیر گذاری بیشتر را تولید کرده تا پزشکان و پرستاران با استفاده از آن ها تمامی عوامل میکروبی و ویروسی را از بین ببرند.

کمپانی به بان شیمی در حال فروش انواع ضد عفونی کننده دست در بیمارستان به صورت عمده و حجمی به تمامی مراکز درمانی و به خصوص بیمارستان های خصوصی کشور می باشد.
شرکت به بان شیمی به واسطه برخورداری از مجهز ترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه ها توانایی تولید باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع ضد عفونی کننده دست را داشته و آماده همکاری با تمامی مراکز درمانی در کشور می باشد.

فروش ضد عفونی کننده دست در بیمارستان

خانم سجادی (مدیرفروش)

با کلیک بروی هرکدام از دکمه های زیر با مدیر فروش مجموعه در ارتباط باشید.

تماس

واتس اپ

ایمیل

مجموعه ما، شما را به خرید بهترین محصولات محصولات ضدعفونی کننده و پاک کننده های به بان شیمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

و یا با مدیر فروش شرکت ارتباط مستقیم بگیرید:
09155504560 (خانم سجادی)

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید