محصولات به بان شیمی

قیمت بروز مواد ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانیمایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانیمحلول ضد عفونی کننده سطوح و ابزارقیمت انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی
ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت بروز مواد ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی شرکت به بان شیمی را می توانید از کارشناسان این سایت جویا شده و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش نمایید.

همانطور که می دانیم امروزه در سراسر جهان وجود ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی در تمامی مراکز درمانی و کلینیک های پزشکی الزامی بوده و عدم وجود آن ها باعث ایجاد بیماری های عفونی زیاد و جبران ناپذیری خواهد شد.

انواع محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی

لازم است بدانید که در حال حاضر انواع مختلفی از محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی در سراسر جهان وجود داشته که هر کدام ویژگی ها و کارکرد خاصی دارند.
البته هر ساله نیز شاهد ساخت و تولید نمونه های جدیدی از محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی هستیم که نسبت به نمونه های قبلی دارای عملکرد بهتر و قدرت بیشتری می باشند.
از جمله مهم ترین محلول های ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی بیمارستانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرسیدین
 • سپتی سرفیس
 • سایاسپت
 • سیتروسیدین
 • سپتی سیدین
 • و…

انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی باید توسط مراکز درمانی و کلینیک های پزشکلی به مقدار مشخص خریداری شده و برای ضد عفونی کردن تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.
ترکیبات هر کدام از انواع محلول های ضد عفونی کننده با یکدیگر متفاوت بوده و همین عامل نیز باعث می شود تا اثر گذاری و کارکرد محصول ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

انواع محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی

مایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانی

به طور کلی انواع محلول های ضد عفونی کننده را می توان به صورت تخصصی دسته بندی نمود و انواع مایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانی را به یک دسته خاص تخصیص داد.
انواع مختلفی از مایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانی وجود داشته که مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشند:

 • سپتی سیدین
 • سپتی اسکراب
 • سپتی پرپ
 • بادی پرپ

هر کدام از انواع مایع ضد عقونی کننده دست بیمارستانی از نظر ترکیبات و همچنین عملکرد و کارکرد با یکدیگر تفاوت داشته که دانستن آن ها برای پزشکان کاملا الزامی می باشد.
در حوزه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی همواره ضد عفونی کننده های دست نیز اهمیت بسیار بالایی داشته و در بیمارستان ها همواره به آن ها توجه ویژه ای دارند.

می توان گفت انواع ضد عفونی کننده های دست بیمارستانی زیر مجموعه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی بوده و وجود آن ها در تمامی مراکز درمانی الزامی است.

مایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانی

محلول ضد عفونی کننده سطوح و ابزار

ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی یا همان انواع محصول ضد عفونی کننده سطوح و ابزار در هر مرکز درمانی و یا کلینیک پزشکی نقش پر رنگی داشته و بسیار کاربردی می باشد.
سازمان های بهداشت و علوم پزشکی همواره استفاده از انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی را مراکز درمانی و کلینیک های پزشکلی را توصیه نموده و بازرسی های لازم را نیز حتی انجام می دهند.
برخی از پرکاربردترین انواع محلول های ضد عفونی کننده سطوح و ابزار نیز شامل موارد زیر می باشند:

 • سایاسپت
 • سپتی سیدین توربو
 • اسپورسیدین
 • پرسیدین

تمامی این محلول های ضد عفونی کننده همواره توانایی نابودی باکتری ها و میکروب ها را بر روی سطوح و ابزار پزشکی داشته ولی تاثیر گذاری آن ها با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

سایاسپت یکی از بهترین محلول های ضد عفونی کننده بوده که تمامی باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها را نابود و از بین می برد.

محلول ضد عفونی کننده سطوح و ابزار

قیمت انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی

همانطور که کارکرد و تاثیر گذاری انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی با یکدیگر تفاوت دارند، قیمت و شرایط فروش آن ها نیز متفاوت بوده و متقاضیان و مشتریان عمده باید به ان موارد توجه نمایند.
یکی از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی ترکیبات آن بوده که در برخی از محلول ها همواره ترکیباتی وجود دارند که بسیار گران می باشند.
از طرف دیگر تهیه و ساخت برخی از محلول های ضد عفونی کننده در آزمایشگاه های فوق تخصصی انجام شده و حساسیت کار بسیار بالا بوده و همین عامل نیز باعث می شود تا قیمت این محصول ها نسبتا بالا باشد.

با این وجود منابع و مراجع رسمی و معتبری برای استعلام قیمت انواع محلول های ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی وجود دارد که مشتریان و متقاضیان در هر زمان می توانند از طریق آن ها اقدام به دریافت لیست قیمت نمایند.

قیمت انواع ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی

خانم سجادی (مدیرفروش)

با کلیک بروی هرکدام از دکمه های زیر با مدیر فروش مجموعه در ارتباط باشید.

تماس

واتس اپ

ایمیل

مجموعه ما، شما را به خرید بهترین محصولات محصولات ضدعفونی کننده و پاک کننده های به بان شیمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

و یا با مدیر فروش شرکت ارتباط مستقیم بگیرید:
09155504560 (خانم سجادی)

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید